جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/9/26 تعداد بازدید: 948 تعداد نظرات ارسالی: 1 نویسنده: publicrelation2
پیام تبریک مدیرعامل اتحادیه به مناسبت26آذر، روز حمل و نقل و رانندگان

26آذر را که یادآور تعلق‌خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینیرحمه الله علیه و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی می‌باشد و امسال مقارن با ایام ولادت باسعادت نبی‌مکرم اسلام حضرت محمدمصطفیصلی‌الله‌علیه‌واله‌وسلم و امام جعفرصادقعلیه‌السلام شده، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.


در تاریخ تحولات کشورعزیزمان، روزها و ایام سرنوشت سازی بوده‌اند که نقشی تعیین کننده در شکل‌گیری و انسجام شبکه حمل ونقل کشور داشته اند و 26 آذر سال 1362 نیز از آن جمله است. این روز، روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دست اندرکاران و شاغلان بخش حمل ونقل کشور و فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش است. بی شک رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی در بخش حمل و نقل در گرو همکاری و مساعی تلاشگران در حوزه حمل و نقل می‌باشد .

در همین مجال، فرا رسیدن 26 آذر را که مقارن با ایام ولادت باسعادت نبی‌مکرم اسلام حضرت محمدمصطفیصلی‌الله‌علیه‌واله‌وسلم و امام جعفرصادقعلیه‌السلام شده و به روز حمل و نقل و رانندگان مزین گشته و یادآور تعلق‌خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینیرحمه الله علیه  و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی می‌باشد؛ به حضور اعضای خانواده بزرگ حمل و نقل تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و ضمن ادای احترام به همه این عزیزان خدوم،  اهتمام وتلاش مدیران عامل محترم سازمان‌های حمل و نقل همگانی، شهرداران ، همکاران متعهد و رانندگان شریف و امانتدار را ارج می‌نهم.

امیداست، در پرتو الطاف بیکران الهی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و تقویت و تحکیم  اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موید و منصور باشید.

 

 

سعید قیصر

مدیرعامل

 

printrating
  نظرات

profile photo تبریک

با سلام خدمت همکاران گرامی در جای جای میهن اسلامی ، روز حمل و نقل ، روز همیشه بیداران بر تمامی زحمت کشان عرصه حمل و نقل علی الخصوص استاد بزرگوار و مدیر گرامی جناب آقای مهندس قیصر و همکاران گرامی اتحادیه سازمان های حمل و نقل کشور و همکاران زحمت کش سازمان های حمل و نقل شهری مبارک باد .

ارسال توسط سازمان حمل و نقل همگانی شهر آستارا در تاریخ 1395/09/29 07:57:36 ق.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد