جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/5/9 تعداد بازدید: 574 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
تخلف برخی از مراکز معاینه فنی در فروش گواهی‌های صوری سلامت خودرو/ امنیت جانی مردم با هیچ چیز قابل معاوضه نیست

سخنگوی فراکسیون مدیریت شهری و توسعه پایدار مجلس بر لزوم برخورد با مراکز معاینه فنی خودرو به علت تخلف تاکید کرد و گفت: نباید گواهی صوری برای خودروها صادر شود.


صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره تعطیلی 15 مرکز معاینه فنی به دلیل تخلف و عدم رعایت استانداردهای لازم، افزود: برخورد با مراکز متخلف اقدام مثبتی است زیرا گاهی برخی تخلفات در بدنه فعالیت مراکز معاینه فنی مشاهده می شد که حال با تعطیلی این مراکز می‌توان شاهد عملکرد بهتر آنها شد.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در عملکرد مراکز معایه فنی یکسری ایراداتی بوده است که بدون شک اگر نظارت‌ها از سوی مسئولان با دقت صورت گیرد، می‌توان این ایرادات را کاهش داد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت اهمیت معاینه فنی خودروها، تاکید کرد: معاینه فنی خودروها هم از بُعد اقتصادی و هم از بُعد امنیت هموطنان از اهمیت زیادی برخوردار است و باید نسبت به عملکرد آنها و نبود تخلفات این مراکز حساسیت داشت زیرا امنیت جانی مردم با هیچ چیز قابل معاوضه نیست.

وی یادآور شد: باید ناظران بیش از گذشته نسبت به فعالیت مراکز معاینه فنی سختگیری کنند تا خودرویی که ایرادات فنی دارد نتواند گواهی صوری یا گواهی موقت دریافت کند زیرا در این صورت جان مردم تهدید خواهد شد.

سخنگوی فراکسیون مدیریت شهری و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی، گفت: مراکز معاینه فنی خودروها باید استانداردها و ضوابط مربوطه را رعایت کند و در نظارت نیز اگر تخلفی صورت گرفته با قدرت شدید با مسئول مربوطه برخورد شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پیش از این سعید قیصر مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور با تاکید بر برخورد قاطع با هرگونه تخلف مراکز معاینه فنی در سراسر کشور از تعطیلی 15 مرکز معاینه فنی به دلیل تخلف و عدم رعایت استانداردهای لازم خبر داد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد