جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/5/17 تعداد بازدید: 1076 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری دوره آموزشی بازرسی خودروهای با سوخت گاز طبیعی (CNG) در سال 96

اطلاعیه 4-96


به اطلاع کلیه مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی خودروهای سبک کشور می‌رساند:

با توجه به تعداد بالای متقاضیان برگزاری مجدد دورههای آموزشی "بازرسی خودروهای با سوخت گاز طبیعی (CNG) " در سال جاری، این اتحادیه در نظر دارد مطابق سنوات گذشته نسبت به برگزاری دوره آموزشی مذکور در سال 96 اقدام نماید؛ لذا آن دسته از مراکز معاینه فنی که کارشناس فنی آنها تاکنون موفق به شرکت در این دوره‌ آموزشی نشده‌اند، می‌توانند جهت شرکت در دورههای جدید ثبت‌نام نمایند.

لازم به ذکر است اولویت حضور در کلاسها و ثبت نام با مراکزی است که تاکنون نیرویی جهت شرکت در دوره‌ها معرفی نکرده‌اند. فرد متقاضی شرکت در دوره می بایستی حداقل دارای مدرک لیسانس مکانیک یا دیپلم فنی باشند، ارسال مدرک تحصیلی و معرفی نامه ممهور از سوی مراکز، در زمان ثبت نام، الزامی است. 

هزینه شرکت در دوره تا اطلاع ثانوی رایگان بوده و چنان‌چه شرکت کننده موفق به دریافت نمره قبولی در آزمون نشود آزمون مجدد منوط به دریافت هزینه می‌باشد و درصورتی‌که متقاضی دو بار رد شود، شرکت مجدد در دروه مستلزم پرداخت کل هزینه‌های دوره می‌باشد.

زمان و مکان برگزاری دوره متعاقبا اعلام می‌گردد.

شایان ذکر است مهلت ثبت نام تا تاریخ 96/06/01 می‌باشد و متقاضیان بایستی جهت ثبت نام با شماره 66909191- 021 داخلی 407 واحد آموزش تماس حاصل نمایند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد