جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/5/24 تعداد بازدید: 515 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری ششمین دوره آموزشی معاینه فنی اعضاء کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های استان زنجان

ششمین دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضاء کارگروه و ستادهای شهرداری‌های استان زنجان روز یکشنبه 96/05/22 در استانداری زنجان برگزار گردید.


ششمین دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضاء کارگروه و ستادهای شهرداری‌های استان زنجان با حضور نیازی مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، موسوی مشکینی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان، قفقازی معاون برنامه‌ریزی و توسعه، متولی معاون امور اجرایی معاینه فنی و مدرسان اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور به همراه اعضای ستاد معاینه فنی شامل پلیس راهور، محیط زیست و نماینده شهرداری‌های شهرهای زنجان، خرمدره، هیدج، ابهر، قیدار، زرین آباد، آب بر، سلطانیه و ماهنشان با هدف آشنایی اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی با وظایف محوله خود در امر معاینه فنی خودروهای سبک بنزین و گازسوز و تعامل و هم‌فکری بیشتر در موضوع معاینه فنی برگزار شد.

در آغاز نیازی ضمن عرض خیر مقدم به حضار، برگزاری این دوره را با توجه به ابلاغ دستورالعمل ماده 3 آیین نامه اجرای نحوه انجام معاینه و صدور برگ معاینه فنی خودرو و لزوم اجرای دقیق آن برای کارگروه و ستادهای شهرداری‌ها ضروری دانست. وی با اشاره به اهمیت نظارت بر مراکز معاینه فنی، واگذاری مراکز معاینه فنی از شهرداری‌ها به بخش خصوصی را یکی از برنامه‌های کارگروه استان زنجان پس از ابلاغ آیین‌نامه مذکور دانست.

پس از آن موسوی مشکینی از روند رو به رشد قوانین حامی محیط زیست ابراز خرسندی کرد و بر نقش کارگروه و ستادهای معاینه فنی در راستای افزایش دقت مراکز معاینه فنی در جلوگیری از انتشار آلاینده ها تاکید نمود.

سپس قفقازی معاون برنامه ریزی و توسعه اتحادیه ضمن بیان اهمیت و نقش معاینه فنی و سامانه سیمفا به بررسی وضعیت معاینه فنی استان زنجان در سال گذشته پرداخته و توصیه‌ها و نکات لازم را به ایشان گوشزد نمود.

در ادامه مباحث و سرفصلهای دوره توسط متولی و پدرام ارائه گردید و در پایان جلسه به پرسش‌های حاضرین پاسخ داده شد.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد