جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/5/28 تعداد بازدید: 480 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری افتتاحیه مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک و موتورسیکلت در شهر زیار با حضور معاون استاندار وفرماندار اصفهان

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک و موتور سیکلت در شهر زیار افتتاح و به بهره‌برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، احمد رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان، روز پنجشنبه 26مردادماه سال جاری در آیین افتتاحیه مرکز فنی معاینه خودرو شهر زیار از توابع بخش مرکزی، با بیان اینکه مسئولان به عنوان خدمتگزاران مردم باید دین خود را نسبت به آنان ادا کنند، اظهار داشت: مردم ولی نعمتان و صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستند و در همه صحنه‌های حمایت از نظام، حضور داشته و امروز نیز مسئولان باید خود را خادم این مردم بدانند و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنان به کار گیرند.

فرماندار اصفهان افزود: انصافا اقدامات خوبی در شهر زیار انجام شده ولی برای تغییر چهره این شهر، حرکت جهادی لازم است زیرا این شهر استحقاق رشد و اعتلای بیشتری را در همه زمینه‌ها دارد.

رضوانی با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته به شهر زیار، عنوان کرد: اعتبارات شهرداری زیار افزون بر ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که امسال از محل اعتبارات تملک دارایی، برای عمران این شهر اختصاص یافته و پیگیری‌های خوبی نیز برای استقرار برخی ادارات و ارگان ها در این شهر در برنامه‌ها قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه ما در حد توان پیگیر مسائل شهرستان هستیم، تأکید کرد: ایجاد بانک ملی یکی از نیاز های شهر زیار است که باید مد نظر مسئولان قرار گیرد و در خصوص آن پیگیری‌های لازم صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان با اشاره به افتتاح مرکز معاینه فنی خودرو سبک و موتورسیکلت در شهر زیار گفت: همکاری مردم و این مرکز در جهت ارتقاء سلامت شخصی مردم است و همگان

باید با رفع عیوب فنی خودروی شخصی خود، برای حفظ امنیت جانی و همچنین حفظ محیط زیست تلاش کنند.

گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروی سبک و موتورسیکلت در فاز اول با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال با همکاری شهرداری و شورای شهر زیار افتتاح و به بهره برداری رسید.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد