جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/6/5 تعداد بازدید: 419 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی شهرهای بویین‌زهرا و محمدیه در حوزه مهندسی ترافیک

به منظور تکمیل بررسی اقدامات و فعالیت‌های سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی استان قزوین، در روزهای 29 و30 مرداد‌ماه سال جاری بازدیدی از شهرهای بویین زهرا و محمدیه توسط تیم کارشناسی اتحادیه صورت پذیرفت.


در راستای بازدیدهای دوره‌ای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی سراسر کشور در حوزه مهندسی ترافیک و سنجش میزان برخورداری آنها از تجهیزات ترافیکی، بازدیدی از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی شهرهای بویین‌زهرا و محمدیه به‌عمل آمد.

در این بازدیدها ابتدا تیم کارشناسی اتحادیه با حضور در محل سازمان هر شهر، نشستی با مدیران عامل این سازمان‌ها‌ و سایر مسئولین شهری برگزار نموده که در آن جلسات به بحث و تبادل نظر در زمینه مشکلات و کمبودهای حمل‌و‌نقل شهر پرداخته شد.

در ادامه کارشناسان واحد مطالعات حمل‌و‌نقل اتحادیه نسبت به انجام بازدید میدانی از شهر اقدام و سپس موقعیت معابر اصلی، موقعیت ایستگاه‌ها، خطوط و مسیر حمل‌و‌نقل همگانی و کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر مورد شناسایی گرفت. از دیگر موضوعات مورد بررسی در برداشت‌های میدانی می‌توان به وضعیت ناوگان تاکسی و اتوبوس، وضعیت ایمنی معابر، پایانه‌های مسافری درون و برون‌شهری، طرح هندسی تقاطع‌ها و معابر، علائم افقی و عمودی و تجهیزات ترافیکی، دوربین‌های نظارت تصویری، تسهیلات عبور و مرور عابر پیاده و مسیرهای دسترسی به جایگاه‌های سوخت اشاره نمود.

شایان ذکر است، شهرهای تاکستان و آبیک در استان قزوین پیش‌تر مورد بازدید قرار گرفته بودند

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد