جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/6/22 تعداد بازدید: 438 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
افتتاح پروژه‌های حمل و نقلی توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهر فلاورجان

سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری‌های شهر فلاورجان دو پروژه حمل و نقلی را  با حضور مسئولین این شهر و اعتباری بالغ بر 300.000.000 ریال در هفته دولت افتتاح نمود.


به مناسبت هفته دولت، افتتاح شبکه بي‌سيم نظارت و رونمايی از نرم افزار افزایش اعتبار اینترنتی باجه‌های شارژ کارت بلیط الکترونیکی با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، کارشناس امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری و مسئولین ادارات شهر فلاورجان برگزار گردید.

این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه سید امیدکشمیری مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی فلاورجان با تبریک به مناسبت هفته دولت اقدام به ارائه توضیحاتی در خصوص راه‌اندازی پروژه بی‌سیم نظارت نمود و گفت با توجه به نیاز این سازمان جهت نظارت بر سیستم حمل و نقل اتوبوس‌های تحت پوشش در شهر و مصوبه هیئت مدیره با اعتباری بالغ بر 200.000.000 ریال اقدام به اجرای آن نمودیم.

کشمیری اظهار داشت: این سازمان با راه‌اندازی نرم افزار افزایش اعتبار اینترنتی با اعتباری بالغ بر 100.000.000ریال در راستای افزایش رفاه اجتماعی با ایجاد خدمات الکترونیک اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و درنهایت خدمات الکترونیک اداری و ایجاد دولت الکترونیک همچنان استوار گام بر می‌دارد.

در ادامه مراسم، مسئول انفورماتیک سازمان به مزایای این نرم افزار اشاره نموده و گفت: با راه اندازی این نرم افزار از مراجعات مکرر باجه داران و نیز افزایش هزینه‌ها و اتلاف زمان جلوگیری به عمل خواهد آمد و نیز در خصوص عملکرد آن بصورت عملی توضیخاتی را ارائه نمود.

در پایان افتتاحیه جعفرزاده معاون فرماندار این شهر از مدیرعامل و پرسنل سازمان به دلیل زحمات و خدمات ارزنده‌شان تشکر و قدردانی نمود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد