جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/1/29 تعداد بازدید: 740 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
قیصر خبر داد: خداحافظی با معاینه فنی عادی/اجرای معاینه فنی برتر از اول اردیبهشت

مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور گفت: از اول اردیبهشت معاینه فنی برتر در سراسر کشور اجرایی می‌شود.


مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: معاینه فنی برتر که همان حدود مجاز جدید معاینه فنی است، از اول اردیبهشت سال جاری در سراسر کشور اجرایی می‌شود.


وی افزود: با اجرای معاینه فنی برتر در سراسر کشور تبعیض و تفاوت در بین مراکز معاینه فنی دیگر شهرها با شهر تهران از بین می‌رود و مردم می‌توانند به تمامی مراکز معاینه فنی سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت معاینه فنی اقدام کنند.


مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور بیان داشت: اجرای طرح معاینه فنی برتر باعث می‌شود که از صف‌های طولانی معاینه فنی جلوگیری شود.


قیصر اذعان داشت: در معاینه فنی برتر حدود مجاز آلایندگی بازنگری شده است و از یک اردیبهشت ماه در سراسر کشور اجرایی می شود و دیگر معاینه فنی عادی نخواهیم داشت.

مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور افزود: دستگاه‌های مراکز معاینه فنی در سراسر کشور به روز شده است و 50 مرکز تا هنگامی که تجهیزات خود را به روز نکنند با اجرای طرح معاینه فنی برتر تعطیل خواهند شد.

وی تصریح کرد: معاینه فنی یکپارچه تحت مدیریت سامانه سیمفا آغاز به کار کرده است و بنابراین در کیفیت صدور معاینه فنی تفاوتی نخواهیم داشت.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد