جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/3/1 تعداد بازدید: 544 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
مهندس خندان دل: شرايط فعلي كشور يك فرصت براي تلاش بيشتر در راستاي بهبود و ارتقاء جايگاه سازماني است

نشست مهندس هوشنگ خندان‌دل معاون عمران، توسعه امور شهري وروستايي وزارت كشور و رئيس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور با معاونين و مديران كل با هدف استماع گزارش عملكرد و اقدامات انجام شده در حوزه‌هاي تخصصي و همچنين بحث و بررسي در خصوص برنامه‌هاي جاري و آتي اين سازمان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، هوشنگ خندان دل معاون عمران ، توسعه امور شهري وروستايي وزارت كشور و رئيس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور با ابراز خرسندي از حضور مجدد در جمع مديران و كاركنان اين سازمان اظهار داشت: شرايط فعلي كشور كه به واسطه زورگويي‌ها و رفتارهاي خارج از عرف برخي كشورها حاصل شده است مي‌بايست به عنوان فرصتي در راستاي تلاش و كوشش بيشتر همگي ما تعريف شود تا بتوانيم عملكرد و اقدامات خود را به صورت مستمر بهبود بخشيده و از جايگاه كيفي ارتقاء دهيم.

وي افزود: با توجه به حجم نيروي انساني شاغل در بدنه شهرداري‌هاي سراسر كشور و احتساب خانواده آنها مي‌توانيم پي ببريم كه هرگونه تحول و تغيير در وضعيت اين قشر مي‌تواند چه تاثيرات منفي يا مثبتي را در بخش بزرگي از جامعه ايران ايفا نمايد .
خندان دل تصريح كرد: به همين جهت مي‌بايست تمامي مديران كارشناسان و افراد مسئول در سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور به عنوان يك سازمان ستادي سياستگذار  به شدت تلاش نمايند تا با توجه به محدوديت‌هاي مالي و غير مالي كه با آن دست به گريبان هستيم انشالله تحول مثبتي را رقم زده و طيف وسيع شهروندان از اين خدمات سود جويد.
رئيس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور همچنين اظهار داشت: با توجه به موفقيت‌آميز بودن نتايج حاصله از اجراي داشبورد مديريتي كه در دوره گذشته انجام شده بود، بايد با جديت و اهتمام بيشتري در اين دوره نيز مورد استفاده مديران قرار گرفته و گسترش يابد.
شايان ذكر است در ابتداي اين نشست معاونين و مديران كل حوزه معاونت عمراني وزارت كشور و سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، گزارشي از اقدامات و عملكرد صورت گرفته در حوزه‌هاي تخصصي و زيرمجموعه خود تشريح و پيشنهادهايي نيز در راستاي بهبود امور ارایه نمودند.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد