جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/3/9 تعداد بازدید: 686 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
حضور مهندس امینی مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد بازرسی و پاسخگویی به شکایات و دکتر احمدی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در اتحادیه

مهندس امینی و دکتر احمدی صبح امروز با حضور در اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور ضمن بازدید از معاونت‌ها، مرکز کنترل و داده کاوی اطلاعات سامانه سیمفا و بخش‌های مختلف این اتحادیه، با مدیرعامل، مدیران و کارکنان اتحادیه بحث و گفتگو پرداختند.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ مهندس اميني مديركل دفتر ارزیابی عملکرد بازرسی و پاسخگویی به شکایات به همراه دکتر احمدی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور صبح روز چهارشنبه نهم خرداد ماه سال جاری از بخش‌های مختلف این اتحادیه و مرکز کنترل و داده کاوی اطلاعات سامانه سیمفا بازدید نمودند.

در ابتدا مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور مقدم مهندس امینی و دکتر احمدی را گرامی داشت .

در ادامه مهندس امینی و دکتر احمدی با همراهی مهندس قیصر مدیرعامل و صباغان قائم مقام اتحادیه، از سایر معاونت‌ها و بخش‌ها بازدید نموده و ضمن آشنایی و گفتگو با کارکنان، از نزدیک در جریان اهم فعالیت‌ها و روند امور قرار گرفته و با اقدامات این اتحادیه آشنا گردیدند.

ایشان در این دیدار صمیمانه ضمن تقدیر از مدیرعامل، برای همکاران اتحادیه آرزوی موفقیت نمودند.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد