جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/4/3 تعداد بازدید: 378 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
مهندس خندان دل در همایش معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور: باید به سمت کارایی بیشتر و بهبود بهره‌وری حرکت کنیم

همایش یک‌روزه معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور دوم تیرماه سال جاری در محل وزارت کشور برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، در بخش اول این همایش پس از خیر مقدم از سوی مهندس هوشنگ خندان‌دل  معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور هر یک از  معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور اهم موضوعات و مسایل حوزه ماموریت خود را مطرح کردند.

در بخش دوم این همایش مدیران کل حوزه معاونت عمران، توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، معاونین و مدیران کل مستقل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به موارد مطروحه از سوی معاون هماهنکی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور پاسخ دادند.

براساس این گزارش، مهندس هوشنگ خندان‌دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در جمع‌بندی مباحث مطروحه در این همایش گفت: تشکیل سه کارگروه با عنوان کارگروه قوانین، مقررات و دستورالعمل‌ها، کارگروه ساختار و جایگاه وزارت کشور و کارگروه هماهنگی بین بخشی می‌تواند به بهبود روش‌های مدیریت و فراهم ساختن شرایط برای عملکرد آگاهانه در ارائه خدمات در حوزه ماموریت خود کمک کند.

وی از معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری‌ها خواست با ارتباط موثر با نمایندگان مردم در شهرستان‌ها در مجلس شورای اسلامی و اطلاع‌رسانی به موقع به آنان، زمینه اتخاذ تصمیمات مهم در مرکز قانونگذاری کشور را فراهم کنند.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با اشاره به جایگاه مهم معاونان عمرانی استانداری‌ها در بهبود شیوه‌های خدمت‌رسانی از طریق طرح مسایل مهم در کارگروه‌های سه‌گانه گفت: شما ذیصلاح‌ترین افراد برای شناخت مسایل عمرانی استان‌ها و ارزیابی وضع موجود و حرکت در جهت بهبود بهره‌وری هستید.

رییس سازمان شهرداری‌ها ودهیاری‌های کشور گفت: ما باید به مرحله اصلاح نرم افزارها ورود و رفتارهای مدیریت گذشته را تغییر دهیم و به سمت کارایی بیشتر و بهبود بهره‌وری حرکت کنیم.

خندان‌دل از معاونان عمرانی استانداری‌های معین ستاد مرکزی اربعین حسینی خواست: با مطلوب‌ترین وضعیت به همکاری با این ستاد ادامه دهند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد