جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/4/9 تعداد بازدید: 379 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی استان‌ مازندران در حوزه مهندسی ترافیک

تیم کارشناسی واحد برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه طی 3 روز از سازمان‌های حمل و نقل همگانی شهرهای بهشهر، امیرکلا و فریدونکنار در حوزه مهندسی ترافیک و برنامه‌ریزی حمل و نقل بازدید به عمل آوردند.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ مرحله اول از بازدید سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی استان مازندران توسط تیم کارشناسی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه طی بازه زمانی سوم لغایت پنجم تیرماه سال جاری انجام پذیرفت.

تیم مذکور به منظور ارزیابی اقدامات و فعالیت‌های سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی در حوزه مهندسی ترافیک و برنامه‌ریزی حمل‌ونقل، در مرحله اول از بازدید استان مازندران نسبت به انجام برداشت‌های فنی و میدانی از شهرهای بهشهر، امیرکلا، و فریدونکنار اقدام نمودند.

در ابتدای بازدیدها نشستی با حضور مدیران‌عامل و کارشناسان سازمان‌ها در محل سازمان حمل و نقل همگانی برگزار گردید و به بحث و تبادل نظر در زمینه مشکلات حمل‌و‌نقل و ترافیک و همچنین اقدامات انجام شده در آن شهر پرداخته شد.

سپس از شهرهای مذکور در ساعات اوج صبح و عصر بازدید به‌عمل آمد و وضعیت حمل و نقل و ترافیک هرشهر مطابق با چک لیست تهیه شده توسط معاونت برنامه‌ریزی ‌و ‌توسعه در سه حوزه حمل‌و‌نقل همگانی، روان‌سازی تردد و ایمنی تکمیل گردید.

شناسایی معابر اصلی، وضعیت ناوگان تاکسی و مینی‌بوس، ایستگاه‌ها و خطوط حمل‌و‌نقل همگانی، میزان پوشش‌دهی شبکه، نقاط با پتانسیل تخصیص خطوط جدید حمل و نقل همگانی، کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر و کاربری‌های تاثیرگذار در ترافیک، وضعیت آرام‌سازی و ایمنی معابر، پایانه‌های مسافری درون و برون‌شهری، مسیرهای دوچرخه،  طرح هندسی تقاطع‌ها و معابر، علائم افقی، عمودی و تجهیزات ترافیکی، دوربین‌های نظارت تصویری و تسهیلات عبور و مرور عابر پیاده از مهم‌ترین شاخص‌های مد نظر کارشناسان اتحادیه در بازدیدهای فنی بوده است.

گفتنی ا‌ست مطابق برنامه زمان‌بندی شده، مابقی سازمان‌های استان‌ مازندران نیز توسط معاونت برنامه‌ریزی ‌و ‌توسعه مورد بازدید قرار خواهند گرفت.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد