جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/6/17 تعداد بازدید: 633 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری دوره تکمیلی آموزش بازرسی مخازن خودروهای دوگانه‌سوز در اتحادیه

دوره تکمیلی آموزش بازرسی مخازن خودروهای با سوخت CNG ویژه کارشناسان معاونت معاینه فنی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور روز جمعه 97/06/16 در سالن جلسات این اتحادیه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، روز جمعه شانزدهم شهریور ماه سال جاری دوره تکمیلی آموزش بازرسی باز و بست مخازن CNG خودروهای دوگانه سوز با حضور صباغان قائم مقام، حیدری معاون معاینه فنی و کارشناسان معاونت معاینه فنی اتحادیه با هدف ارتقاء سطح دانش علمی و عملی کارشناسان و همچنین آشنایی آنان با مباحث و یافته‌های جدید علمی در حوزه معاینه فنی خودروهای سبک دوگانه سوز و تعامل و هم‌فکری بیشتر در موضوع معاینه فنی برگزار شد.

در آغاز دکتر یوسفی مدرس دوره ضمن عرض خیرمقدم، به نقش بارز معاینه فنی در افزایش ایمنی تردد و کاهش آلایندگی در شهرهای کشور تأکید نمود.

وی در ادامه برنامه به ارائه سرفصل‌های آموزشی تعیین شده پرداخت و ضمن پاسخ به پرسش‌های حاضرین، راهنمایی‌های لازم را به ایشان ارائه نمود.

شایان ذکر است در این دوره سرفصل‌هایی نظیر الزامات قانونی، انواع مخازن، آسیب‌های مخازن، اطلاعات مربوط به سیستم‌های سوخت رسانی، رویه بازرسی خودروهای دوگانه سوز و آشنایی با استانداردهای لازم به دو صورت تئوری و عملی ارائه گردید.

در خاتمه از کارشناسان معاینه فنی شرکت کننده در دوره، آزمون کتبی گرفته شد که درصورت اخذ نمره قبولی برای آنان گواهی صادر خواهد شد و در صورت عدم کسب نمره حد نصاب قبولی، موظف به تکرار و گذراندن مجدد دوره آموزشی مربوطه خواهند بود.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد