جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/6/31 تعداد بازدید: 425 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بازدید از مراکز معاینه فنی استان‌ خراسان جنوبی

از دو مرکز معاینه فنی خودروهای سبک مستقر در استان خراسان جنوبی بازدید به عمل آمد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، بازدید از مراکز معاینه فنی خودروهای سبک استان خراسان جنوبی شامل دو مرکز معاینه فنی خودرو در روز پنج­شنبه بیست و دوم شهریور ماه سال جاری توسط کارشناس معاینه فنی اتحادیه انجام پذیرفت.

کارشناس معاینه فنی اتحادیه با همراهی اعضای ستاد معاینه فنی شهرداری­های خوسف و آرین شهر مراکز معاینه فنی خودروهای سبک واقع در این شهرها را مورد ارزیابی قرار داد.

در بازدید انجام شده، مراکز از نظر تجهیز به دوربین پلاک خوان دوم و نظارتی سالن آزمون، تجهیز دستگاه تست آلایندگی خودرو به قابلیت اندازه گیری دور تند و کند ، تجهیز مرکز به دستگاه تست آزمون سه گانه با قابلیت آزمون خودروهای دارای دو محور متحرک (4WD) ، وضعیت فضای آزمون چشمی خودرو های دوگانه‌سوز و انطباق آن با استاندارد و دستورالعمل ماده3 مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند. در پایان هر بازدید از سوی کارشناس اتحادیه به سوالات کارشناسان و مدیران مراکز معاینه فنی پاسخ داده شد و نیز در خصوص وضعیت موجود، نواقص و مشکلات مراکز معاینه فنی و سامانه پایش نیز به مدیران و اعضای ستاد معاینه فنی شهرداری‌های شهرهای مذکور توضیحات لازم ارائه گردید.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد