جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/7/9 تعداد بازدید: 417 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها از خدمات مهندس خندان‌دل قدرداني كرد

طي مراسمي با حضور دكتر جمالي‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزير کشور و رييس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور و معاونان و مديران اين سازمان از خدمات مهندس خندان‌دل در زمان رياست اين سازمان قدرداني شد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، در اين مراسم كه شامگاه يكشنبه هشتم مهرماه برگزار شد، دكتر جمالي‌نژاد طي سخناني مهندس خندان‌دل را مديري اخلاق مدار، با تدبير و داراي اخلاق حرفه‌اي برشمرد كه طي سال‌هاي اخير كه مديريت شهري و روستايي دستخوش تحولات مختلفي بودند سكان هدايت سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور را در اين درياي پرتلاطم با تدبير و نظم به جلو راند.

وي با قدرداني از خدمات خالصانه مهندس خندان‌دل افزود: در دوران خدمت در سمت‌هاي معاون عمراني استانداري اصفهان و شهرداري اصفهان و يزد همواره نظرات و راهنمايي‌هاي آقاي مهندس خندان‌دل براي من راهگشا بود.

دكتر جمالي‌نژاد ضمن تشكر از اعتماد دكتر رحماني فضلي براي انتصاب وي به سمت معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، ابراز اميدواري نمود كه با همكاري مجموعه مديران و كاركنان سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور كارها با انگيزه بيشتري نسبت به گذشته پيش رود.

در اين مراسم مهندس خندان‌دل ضمن تقدير از همكاري و همراهي تمامي مديران و كاركنان سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در طي دوران خدمتش در اين سازمان، برخي اقدامات و برنامه‌هاي چند سال اخير سازمان را تشريح نمود و گفت: كشورها چنان‌چه بخواهند گام‌هاي با استحكامي در مسير توسعه بردارند، چاره‌اي ندارند جز اينكه اقتصاد را مردمي نموده و به شهروندان در واگذاري امور اعتماد نمايند و بهترين تمرين در اين مسير اتكا به نهادهاي عمومي غيردولتي است كه در راس آنها شهرداري‌ها قرار دارند.

وي با بيان اينكه بها دادن به نقش نهادهاي عمومي غيردولتي از جمله شهرداري‌ها مي‌تواند نقش مردم را در اداره جامعه بيش از پيش افزايش دهد، گفت: طي چند سال اخير براي حركت كشور در اين مسير در سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها برنامه‌هاي مختلفي تنظيم و اقدامات مختلفي انجام شد اما بايد بدانيم نهاد شهرداري هنوز آمادگي ايفاي صحيح نقش‌هاي جديد را ندارد زيرا بسترهاي لازم براي آن فراهم نشده است.

خندان دل با بيان اينكه نقش سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در حركت بالنده و روبه جلوي شهرداري‌ها در اين عرصه مهم و موثر است، اضافه كرد: تلاش ما اين بود كه در اين سال‌ها زمينه تقويت پذيرش نقش‌هاي جديد براي شهرداري‌ها را فراهم نماييم و سعي كرديم كارها را به صورت حرفه‌اي و عقلاني و علمي پيش ببريم و نتيجه آن تنظيم چند لايحه و سند آسيب‌شناسي در حوزه وظايف شهرداري‌ها و ارسال براي دولت به منظور قرارگرفتن در سير مراحل قانوني تصويب بود.

وي در ادامه گفت: فكر مي‌كنم سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور بايد اقدامات قانوني و لازم براي پيگيري اين اقدامات را انجام دهد و جاي پاي شهرداري‌ها را براي برداشتن گام‌هاي مستحكم در اين زمينه با تشكيل نشست‌هاي كارشناسي و تدوين مقررات لازم فراهم نمايد.

خندان‌دل همچنين گفت: خوشحالم كه آقاي دكتر جمالي‌نژاد را در سمت رييس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور مي بينم. وي فردي است كه با پشتكار، صلابت، ايثارگرانه كار كردن، داشتن تحصيلات عالي و تجربيات موثر؛ مراحل مختلف كاري را پشت سر گذاشته و اكنون به اين سمت رسيده و فرصت بي‌بديل و مناسبي است تا مديران و كارشناسان سازمان با همكاري وي زمينه انجام اقدامات جديدي را فراهم آورند تا ضمن تقويت خدمات شهرداري‌ها و دهياري‌ها باعث حفظ و تقويت انقلاب و افزايش اعتماد مردم شوند.

در اين مراسم مسعودنصرتي معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور طي سخناني ضمن قدرداني از خدمات مهندس خندان‌دل كه در شرايط خاص كشور براي ارتقاي سطح خدمات شهرداري‌ها و دهياري‌ها تلاش‌هاي زيادي انجام داد، ضمن تبريك و خيرمقدم به دكتر جمالي‌نژاد ابراز اميدواري نمود كه مجموعه سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها با هدايت وي و اتحاد و همدلي زمينه‌ساز اجراي برنامه‌ها و كارهاي جديد باشد.

همچنين هيربد معصومي معاون امور شهرداري‌هاي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور طي سخناني با تشكر از خدمات مهندس خندان‌دل وي را مديري بادقت، باحوصله و بااخلاق عنوان نمود كه براي تمامي موضوعات كاري وقت مي‌گذاشت و همواره سعي مي‌كرد امور به صورت سطحي پيش نرود و در ادامه گفت: در زمان خدمت آقاي مهندس خندان‌دل در سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها، چهار لايحه و 9 سندآسيب شناسي در زمينه موضوعات حوزه وظيفه‌اي شهرداري‌ها تنظيم و به دولت ارسال شد.

در ادامه با اهداي هدايايي از خدمات مهندس خندان‌دل در زمان خدمت در سمت معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزير کشور و رييس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور قدرداني شد.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد