جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/10/29 تعداد بازدید: 220 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه استانی، ستادهای معاینه فنی شهرداری‌ها، مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی خودروهای سبک استان سیستان و بلوچستان

اولین دوره جدید آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی و همچنین مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی استان سیستان و بلوچستان در دی‌ماه سال جاری در شهر زاهدان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ اولین دوره جدید آموزشی معاینه فنی طی دو روز در تاریخ26 و 27 دی‌ماه سال جاری در سالن اجتماعات شهرداری منطقه2 شهرزاهدان با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری سیستان و بلوچستان،  اعضای کارگروه استانی (نمایندگان شهرداری، پلیس راهور و سازمان محیط زیست) و ستاد معاینه فنی شهرداری‌ها و همچنین مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی شهرهای زاهدان، زابل، خاش، سراوان، ایرانشهر، دوست محمد و بندرچابهار  توسط اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزار گردید.

این دوره‌ها با هدف آشنایی اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی با وظایف محوله خود در امر معاینه فنی خودروهای سبک بنزینی و گازسوز و همچنین هماهنگی ستادها با کارگروه معاینه فنی استانی توسط اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزار می‌شود.

شایان ذکر است در این دوره مباحث فنی و اجرایی برای مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی به تفصیل بیان گردید.

در آغاز این دوره آموزشی، مهندس راشدی معاون مدیرکل دفتر فنی ضمن خیرمقدم به میهمانان و شرکت‌کنندگان در دوره، نسبت به ضرورت انجام معاینه فنی و انجام صحیح نظارت بر مراکز به ارائه توضیحاتی پرداخت.

 همچنین در دوره آموزش کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی مهندس کرد معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری سیستان و بلوچستان سخنانی پیرامون نقش آموزش در معاینه فنی و اثرآن در کاهش تصادفات مطالبی ایراد نمود.

در ادامه دوره سرفصل‌های آموزشی از پیش تعیین شده توسط پدرام و قدیری اساتید اتحادیه تدریس گردید و درخاتمه به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ گفته و راهنمایی‌های لازم به ایشان ارائه گردید.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد