جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/10/25 تعداد بازدید: 463 تعداد نظرات ارسالی: 1 نویسنده: publicrelation2
دوره آموزشي تخصصي مربوط به باربرگ تا پايان امسال براي شهرداري هاي كشور برگزار مي شود

مديركل دفتر حمل و نقل عمومي و ترافيك شهري سازمان شهرداری‌ها و دهياري‌های کشور گفت: دوره‌هاي آموزشي تخصصي در زمينه سند حمل بار شهری (باربرگ) تا پايان امسال به صورت منطقه‌اي براي مديران و كاركنان شهرداري‌ها و استانداري‌ها برگزار مي‌شود.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداری ها و دهياريهای کشور، مرضيه حصاري با بيان اين خبر افزود: با توجه به اجرايي شدن صدور باربرگ براي ناوگان بار بالاي 10 تن در شهرداري هاي سراسر كشور و تخصيص سوخت بر اساس پيمايش كه به تدريج منجر به كاهش سهميه پايه سوخت خواهد شد، از سوي استانداري‌ها و شهرداري‌ها و سازمان هاي تابعه سوالات و ابهاماتي مطرح است كه به منظور رفع آن، برگزاري دوره هاي آموزشي منطقه اي در دستور كار سازمان شهرداری ها و دهياريها قرار گرفته است.

وي افزود: بر اساس برنامه ريزي انجام شده، اين دوره هاي آموزشي به ميزباني سازمان هاي بار شهرداري ها در شش منطقه كشور ظرف مدت 6 هفته تا پايان سال جاري اجرا خواهد شد تا تمامي مسوولين ذيربط از آموزش هاي كامل براي اجراي مطلوب اجرايي شدن صدور باربرگ براي ناوگان بار بالاي 10 تن و تخصيص سوخت بر اساس پيمايش استفاده نمايند.

حصاري اضافه كرد: سازمان هاي حمل و نقل بار و مسافر شهرداري 6 مركز استان شامل تهران، مشهد، تبريز، اصفهان، همدان و كرمان ميزبان اين دوره ها هستند.

شايان ذكر است در دوره آموزشي تهران شهرداري ها و استانداري هاي تهران،البرز، قم، سمنان و يزد و در دوره آموزشي تبريز شهرداري ها و استانداري هاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، زنجان، اردبيل و گيلان شركت خواهند كرد.

در دوره آموزشي مشهد شهرداري ها و استانداري هاي خراسان رضوي، خراسان شمالي، خراسان جنوبي، گلستان و مازندران و در دوره آموزشي كرمان شهرداري ها و استانداري هاي كرمان، سيستان و بلوچستان، بوشهر و هرمزگان حضور مي يابند.

همچنين در دوره آموزشي اصفهان شهرداري ها و استانداري هاي اصفهان، فارس، خوزستان، كهكيلويه و بويراحمد و چهارمحال و بختياري و در دوره آموزشي همدان شهرداري ها و استانداري هاي همدان، كرمانشاه، كردستان، لرستان و ايلام شركت خواهند كرد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد