جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/11/13 تعداد بازدید: 235 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی نحوه ارجاع سیستماتیک مخازن CNG خودروهای دوگانه سوز با حضور مدیران شرکت‌های ذیربط سه استان

طی جلساتی با مدیران مراکز هیدرواستاتیک استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان و چهارمحال و بختیاری اجرای سیستماتیک مخازن CNG  خودروهای دوگانه‌سوز در سامانه سیمفا مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، به دنبال بررسی طرح ارجاع سیستماتیک خودروهای دوگانه سوز از مراکز معاینه فنی به آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک در استان‌های کشور، امروز جلساتی طی دو نوبت، با حضور مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور و مدیران مراکز هیدرواستاتیک سه استان آذربایجان شرقی، اصفهان و چهارمحال و بختیاری در محل اتحادیه برگزار و درخصوص چگونگی ارجاع مخازن CNG در سامانه سیمفا تبادل نظر گردید.

در این نشست مهندس قیصر هدف از ارجاع سیستماتیک مخازن خودروهای دوگانه سوز و چگونگی صدور گواهی تایید هیدرواستاتیک را تشریح نمود و اجرای طرح را توزیع عادلانه مخازن بین آزمایشگاه‌ها دانست و پیرامون برخی تخلفات صورت گرفته توضیحاتی را ارائه نمود و درخصوص غیرقانونی بودن افزودن وجه بیمه به هزینه تست مخازن CNGهشدار داد و تاکید نمود درصورت مشاهده با متخلفین با قاطعیت برخورد خواهد شد.

در ادامه حاضرین به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات در رابطه با اجرای طرح مذکور در استان‌های خود پرداختند.

گفتنی است طی برنامه‌ریزی‌ به عمل آمده توسط اتحادیه، جلسات با مدیران مراکز هیدرواستاتیک سایر استان‌ها نیز به شرح جدول ذیل برگزار خواهد گردید.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد