جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/2/7 تعداد بازدید: 1069 تعداد نظرات ارسالی: 2 نویسنده: publicrelation2
طرح مهر دانا

اطلاعیه 1-98


به اطلاع کلیه شهرداران، مدیران عامل سازمان‌های حمل ونقل همگانی و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری شهر‌های تحت پوشش این اتحادیه می‌رساند:

پیرو اطلاعیه شماره 6-97 مورخ 9712/19 در خصوص اجرای طرح مهر دانا و فراهم شدن زمینه بهره‌مندی رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی درون‌شهری و خانواده‌های تحت تکفل(همسر و فرزندان) از خدمات بیمه‌ای شامل: بیمه شخص ثالث، بدنه خودرو، عمر و پس انداز و تکمیل درمان، شایسته است دستور فرمایید نسبت به اطلاع‌رسانی موضوع به مشمولین طرح، جهت ثبت درخواست در درگاه ثبت نام طرح مهر دانا اقدام نمایند. شایان ذکر است ثبت‌نام در طرح مهر دانا منوط به تکمیل و اصلاح مشخصات رانندگان متقاضی در سامانه جامع آمار و اطلاعات ناوگان حمل ونقل همگانی می باشد.

شرایط انواع بیمه در طرح مهر دانا:

 بیمه نامه های بدنه: تخفیفات گروهی و عدم خسارت تا سقف 70%

 بیمه تکمیل درمان :  با پرداخت ماهیانه 45/000 تومان به ازا هر نفر(جدول تعهدات بیمه تکمیل درمان)

بیمه عمر و حوادث و مسئولیت

اعطای تسهیلات تا سقف 30 میلیون ریال برای خودروهای تاکسی و وانت عمومی و60 میلیون ریال برای خودروهای اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون، کامیون، کامیونت درون شهری

تخصیص تسهیلات با کارمزد صفر درصد و بازپرداخت 12 ماهه و بدون نیاز به ضامن و ارائه یک فقره چک

توضیحات

  • متقاضیان استفاده از بیمه های شخص ثالث، بدنه، عمر و حوادث و مسئولیت می توانند به نزدیکترین شعب یا نمایندگی های بیمه دانا مراجعه نمایند.
  • به منظور اجرایی شدن بیمه‌تکمیل درمان رانندگان می بایست تعداد ثبت‌نامی‌ها به حدنصاب موردنظر برسد. در خصوص زمان ارائه خدمات بیمه تکمیل درمان از طریق سایت اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.

ورود به درگاه ثبت اطلاعات بیمه ای رانندگان (طرح مهر دانا)

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد