جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/5/16 تعداد بازدید: 145 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
نشست مدیران حراست شهرداری مراکز استان تشکیل شد

نشست مدیران حراست شهرداری مراکز استان ها از سوی اداره کل حراست و پدافند غیر عامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ۱۴ مرداد در این سازمان تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، در ابتدای این نشست حمیدرضا موفق مدیرکل حراست و پدافند غیر عامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مطالبی را در خصوص ضرورت رعایت نکات مرتبط با حراست در عرصه مدیریت شهری و شهرداری ها و برخی برنامه های جدید سازمان و وزارت کشور بیان نمود.

وی همچنین گزارشی نیز در خصوص آسیب شناسی حوزه شهرداری های کشور برای حاضران بیان نمود.
در ادامه این نشست مدیران حراست شهرداریهای مراکز استان نظرات و دیدگاه ها در خصوص مسایل حوزه کاری خود و شهرداری ها را بیان و در خصوص آنها تبادل نظر صورت گرفت.
سپس مرادی معاون حفاظت کارکنان مرکز حراست وزارت کشور نکاتی را در جمع مدیران حراست شهرداری مراکز استان بیان نمود.
همچنین عباس کرکه آبادی مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان هم گزارشی در خصوص آخرین برنامه ها و اقدامات حوزه منابع انسانی و ساختار و تشکیلات شهرداری ها بیان نمود.
در ادامه مسعود نصرتی جانشین رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور طی سخنانی ضمن تاکید بر تعامل شهرداری ها و شوراها و تمامی دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری برای پیشبرد برنامه ها، برنامه جدید دولت برای توسعه ساخت مسکن در شهرها با مشارکت شهرداریها را تشریح نمود.
وی همچنین وظیفه حراست شهرداری ها در حفاظت از اعتماد مردم به مدیریت شهری، حفاظت از حریم افراد، قانون گرایی و مبارزه با فساد را با اهمیت ذکر نمود.
در ادامه اسدالله کریمی معاون امور شهری سازمان پدافند غیر عامل کشور نیز گزارشی از اقدامات و برنامه های حوزه کاری خود بیان و همکاری های این سازمان، حراست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و حراست شهرداری مراکز استان ها را زمینه ساز تحقق برنامه های پدافند غیر عامل در شهرها عنوان نمود.
وی همچنین با اشاره به انجام مطالعات مطالعات پدافند غیرعامل در شهرهای بزرگ کشور گفت: در تمامی طرح های جامع و تفضیلی و همچنین طرح های ترافیک شهری ملاحظات پدافند غیرعامل باید لحاظ گردد.
 در ادامه حسین رجب صلاحی معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گزارشی از آخرین اقدامات و برنامه های کاری این معاونت در موضوعات مدیریت پسماندها، قطارشهریها،‌ حمل و نقل عمومی، برنامه ریزی شهری و ... بیان نمود.
همچنین مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه سازمان های اتوبوسرانی شهری گزارشی در خصوص برنامه ریزی های صورت گرفته برای حمل و نقل زایران اربعین در سال جاری بیان نمود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد