جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/5/22 تعداد بازدید: 139 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بازدید جانشین رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از شرکت زامیاد

دکتر نصرتی جانشین رئیس و معاون توسعه منابع و پشتیبانی به همراه دکتر جندقیان معاون امور دهیاری‌ها، علیزاده مدیرکل امور اداری و پشتیابنی و کریمی مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از شرکت زامیاد بازدید و با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مذکور دیدار کردند.


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، این دیدار به منطور تأمین ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در سال 98 از شرکت‌های تولیدی داخلی صورت گرفت و مدیران سازمان ازخط تولید محصولات شرکت زامیاد هم بازدید نمودند.

دکتر نصرتی در این دیدار گفت: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری ها در سال جاری  رویکرد خرید ماشین‌آلات از شرکت‌های تولیدی را دنبال می‌کند.
وی افزود: در مرحله اول با خرید خودروهای مورد نیاز به صورت مستقیم، از محل بودجه سال 98، ماشین‌آلات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را تأمین می‌نماییم و در مرحله دوم با انعقاد تفاهم‌نامه در زمان محدود با قیمت‌های مشخص، امکان خرید خودرو توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را فراهم خواهیم کرد.
همچنین در ابن جلسه مقرر شد دو طرف پیشنهادهای خود را به منظور انعقاد تفاهم‌نامه ارائه و پس از تشکیل جلسات کارشناسی، اقدامات لازم برای انعقاد تفاهم‌نامه در جهت استفاده شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از ظرفیت‌های شرکت  زامیاد به‌عمل آید.
در پایان غفاری مدیرعامل شرکت زامیاد نیز ضمن تشکر از دکتر نصرتی و مدیران سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور جهت بازدید و حمایت از شرکت‌های تولیدی، ابراز امیدواری کرد با همکاری دو طرف گام بزرگی در تأمین ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برداشته شود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد