جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/6/5 تعداد بازدید: 249 تعداد نظرات ارسالی: 1 نویسنده: publicrelation2
امیر مغانلو به سمت سرپرست دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها منصوب شد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور طی حکمی امیر مغانلو را به سمت سرپرست دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات این سازمان منصوب نمود.


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، متن حکم دکتر جمالی نژاد در خصوص انتصاب امیر مغانلو به این شرح است:

 "نظر به مراتب تعهد، توانمندی و تجارب مفید و موثرتان و با عنایت به اهمیت موضوع ارزیابی عملکرد، نظارت و بازرسی بر شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور و سایر واحدهای تابعه به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان "سرپرست دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگوئی به شکایات" سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور منصوب می گردید.
بدیهی است در اجرای وظایف و ماموریت‌های محوله، معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور، معاونین و مدیران سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، اتحادیه‌های وابسته، شهرداران، دهیاران و سازمان‌های همیاری شهرداری‌های استان و سایر سازمان‌های وابسته، مکلف به همکاری می باشند.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم."
مغانلو در حال حاضر مدیرکل دفتر فنی و برنامه ریزی عمرانی وزارت کشور است.

 اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور: 

انتصاب جناب آقای مهندس امیر مغانلو را تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی موفقیت؛ تداوم توفیقات روزافزون ایشان را  از درگاه احدیت مسالت می‌نماید.

printrating
  نظرات

profile photo سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری دهاقان

انتصاب جناب آقای مهندس مغانلو را از طرف شهرداری دهاقان و سازمان مدیریت حمل و نقل تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت ، رشد و پیشرفت برای ایشان خواستاریم.

ارسال توسط امیر هادیان در تاریخ 1398/06/17 09:02:36 ق.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد