جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/6/6 تعداد بازدید: 199 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی استان‌ آذربایجان‌شرقی در حوزه مهندسی ترافیک

بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی استان‌ آذربایجان‌شرقی در حوزه مهندسی ترافیک


تیم‌های کارشناسی واحد برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه طی 4 روز از سازمان‌های حمل و نقل همگانی شهرهای اهر، بستان‌آباد، سراب، آذرشهر، عجب‌شیر و ملکان در حوزه مهندسی ترافیک و برنامه‌ریزی حمل و نقل بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، آسیب‌شناسی و ارزیابی عملکرد حوزه ترافیک سازمان‌های حمل‌و نقل همگانی و مدیریت حمل‌و نقل شهرداری‌های تحت پوشش اتحادیه در 6شهر استان آذربایجان شرقی توسط تیم‌های کارشناسی اتحادیه انجام پذیرفت.

در راستای اجرای برنامه بازدید از شهرهای تحت پوشش اتحادیه در سال جاری، کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه در قالب دو تیم طی بازه زمانی 2 لغایت 5 شهریورماه به منظور شناسایی مشکلات ترافیکی وضع موجود و ارزیابی اقدامات سازمان‌های تحت پوشش، نسبت به انجام بازدیدهای میدانی از 6 شهر استان آذربایجان شرقی اقدام نمودند و شهرهای اهر، بستان‌آباد و سراب توسط تیم اول و شهرهای آذرشهر، عجب‌شیر و ملکان توسط تیم دوم مورد بازدید قرار گرفت.

طی این بازدیدها کارشناسان اتحادیه ابتدا جلسه‌ای با مسئولین حوزه حمل‌ونقل شهری برگزار نموده و به بحث و تبادل نظر در زمینه اقدامات انجام شده و همچنین مشکلات و کاستی‌های موجود پرداختند. در ادامه با همراهی مسئولین سازمان‌های یاد شده بازدیدهای میدانی از شهرها صورت گرفت. در طی این بازدیدها معابر و تقاطعات اصلی، نقاط حادثه‌خیز، نقاط دارای گره ترافیکی و ایستگاه‌های حمل‌و نقل همگانی مورد بررسی قرار گرفت وضعیت حمل ‌ونقل و ترافیک شهر مطابق با چک لیست تهیه شده در حوزه‌های حمل‌ و‌نقل همگانی بار و مسافر، حمل ‌و نقل پاک و غیرموتوری، مدیریت ترافیک، هوشمندسازی وخصوصی‌سازی و ایمنی تکمیل گردید.

شایان ذکر است، اطلاعات بدست آمده و تحلیل برداشت‌های انجام شده مبنای شناسایی نقاط ضعف و قوت هر یک از شهرها بوده و در تهیه شناسنامه حمل ‌‌و نقلی شهرهای تحت پوشش اتحادیه به کارگرفته خواهد شد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد