جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1399/5/1 تعداد بازدید: 119 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
انتصاب علی قربانی به سمت معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور

طی حکمی از سوی دکتر مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، دکتر علی قربانی به سمت معاون امور دهیاری‌های این سازمان منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور به نقل از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، متن حکم دکتر جمالی نژاد در خصوص انتصاب علی قربانی به شرح ذیل است:

" با استعانت از ایزد منان، نظر به تعهد، تخصص و توانمندی مبتنی بر تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون امور دهیاری ها منصوب می شوید.
امید است با همکاری معاونین، مشاورین، مدیران و بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای کارشناسی سازمان، موجبات توسعه و ارتقاء وضعیت کمی و کیفی شاخص‌های توسعه در نقاط روستایی با محوریت وظایف و مسئولیت‌های محوله به دهیاری‌ها در اقصی نقاط کشور برای دست یابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی با مد نظر قراردادن منویات و مطالبات مقام معظم رهبری ((مدظله العالی)) و سیاست‌های دولت را فراهم آورید.
برنامه‌ریزی دقیق و اقدام در جهت اصلاح و بروز رسانی رویه ها و فرایندهای اداری و قانونی حاکم بر نهاد دهیاری به ویژه اصلاح ماده واحده قانون تاسیس دهیاریهای خودکفا، ساماندهی نیروی انسانی دهیاری‌ها، تعامل موثر و سازنده با دستگاه‌های اجرایی مسئول در زمینه توسعه روستایی، انتظام بخشی به وظایف دهیاری‌ها در حوزه‌های فنی و ساخت و سازهای روستایی و استقرار سامانه های موردنیاز دهیاری ها مورد انتظار جدی است.
توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت های محوله از خداوند سبحان مسئلت دارم."

شایان ذکر است قربانی دارای دکترای جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی است و پیش از این نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی بود.

 اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور: 

انتصاب جناب آقای دکتر علی قربانی را به سمت معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی موفقیت؛ تداوم توفیقات روزافزون ایشان را  از درگاه احدیت مسالت می‌نماید.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد