جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1399/6/10 تعداد بازدید: 136 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
افزایش ۶ درصدی مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی/ مردودی ۳۹ درصد از خودروها

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران از افزایش ۶ درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی خبر داد و گفت: در مجموع ۳۹ درصد از خودروها در معاینات فنی مردود شده‌اند.


 به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ حسین مقدم مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران درباره میزان مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی اظهار کرد: تا پایان مرداد ماه 738 هزار و 786 دستگاه خودروی سبک معاینه شده‌اند که این رقم 6 درصد  افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

وی با اشاره به مردودی برخی از خودروها تصریح کرد: در مجموع 39 درصد از خودروها در معاینات صورت گرفته مردود شده‌اند که 27 درصد ازآنها به دلیل گازهای خروجی، 17 درصد به دلیل هم‌راستایی محور، 7 درصد به دلیل کمک فنر، 22 درصد به دلیل تست ترمز و 26 درصد به دلیل وضعیت ظاهری خودروها بوده است.

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران تصریح کرد: شهروندان باید دو هفته قبل از اتمام اعتبار معاینه فنی خود نسبت به مراجعه به مراکز و تمدید آن اقدام کنند.

وی از شهروندان درخواست کرد که در راستای رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و پروتکل‌های بهداشتی از ماسک استفاده کنند همچنین قبل از آزمون خودرو، برای گردش جریان هوای داخل خودرو همه شیشه‌های خودروی خود را باز بگذارند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد