جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1399/6/10 تعداد بازدید: 152 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
سفر معاونان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به همراه نایب رییس مجلس به زنجان

مسعود نصرتی جانشین رئیس و معاون پشتیبانی و توسعه منابع و حسین رجب صلاحی معاون امور شهرداریهای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و محسن مسلم‌خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور در سفر نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی به زنجان وی را همراهی کردند.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور به نقل از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ، در این سفر در جلسه بررسی طرح های عمرانی زنجان با حضور علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی، موضوعاتی همچون نوسازی اتوبوس‌های شهری، پیگیری تخصیص آب به اراضی شیبدار طارم و تامین اعتبار برای طرح سبزه‌میدان مطرح شد.

در این جلسه مقرر شد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای نوسازی ۳۰ دستگاه اتوبوس شهری به شهرداری زنجان کمک نماید.
همچنین مقرر شد اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور در زمینه خرید ۲۰ دستگاه مینی بوس با وام ۹ درصد برای شهرداری زنجان اقدامات لازم را به عمل آورد.
در ادامه مقرر شد برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهری زنجان اقدامات لازم در خصوص انتشار ۷۰۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت با حمایت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور صورت گیرد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پایان این جلسه در خصوص بررسی برخی از طرح های عمرانی زنجان در جمع خبرنگاران گفت: ناوگان عمومی حمل و نقل شهری در زنجان از کیفیت مطلوبی برخوردار نبود و قرار شد بر اساس تصمیمات اتخاذ شده تعداد قابل توجهی ناوگان به صورت نوسازی مجدد در اختیار شهرداری قرار گیرد و تعدادی هم با ۵۰ درصد تقبل ضمانت توسط وزارت کشور و ۵۰ درصد توسط شهرداری زنجان اتوبوس‌های نو برای حمل و نقل شهری تهیه شود.
نیکزاد با بیان اینکه به سرانجام رسیدن پروژه سبزه میدان از دیرباز مورد درخواست مردم شهر زنجان بوده است، افزود: برای پیشبرد این طرح عدد قابل توجهی جهت تملک پلاک ها و اجرای پروژه نیاز است و قرار شد پیگیری‌هایی از طریق مجلس انجام پذیرد تا از طریق سازمان برنامه و بودجه اعتباری جهت تملک اختصاص داده شود و مابقی را شورا و شهرداری زنجان به اتمام برسانند.
وی به تعیین تکلیف زمین ۱۳ هکتاری متعلق به بنیاد مستضعفان در شهر زنجان اشاره کرد و افزود: قرار شد سه هکتار از این زمین به عنوان فضای سبز باقی بماند و مابقی جهت جابجایی و اسکان افرادی که در سکونت‌گاه‌ها ساکن هستند، مورد استفاده قرار گیرد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد