جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1399/6/30 تعداد بازدید: 598 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
گزارش برگزاری بیست و چهارمین مجمع عمومی عادی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور

صبح امروز بیست و چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور در تهران برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ نظر به شیوع گسترده ویروس کرونا و مخاطرات پیدا و پنهان مترتب بر امنیت عمومی و سلامت فردی و اجتماعی، به علت عدم امکان تشکیل مجمع عمومی عادی سالیانه با حضور کلیه اعضاء؛ پس از برگزاری جلسات استانی با حضور مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌های عضو اتحادیه، بیست و چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، با حضور مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور و نمایندگان منتخب روز یک‌شنبه 30شهریورماه سال جاری در محل اتحادیه برگزار گردید.

ابتدا مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور ضمن عرض خیرمقدم درخصوص عدم تشکیل به موقع مجمع عمومی دراسفند سال 1398 و تیرماه 1399 به لحاظ بروز و شیوع بیماری کرونا و دریافت دستورالعمل‌های مربوطه درخصوص عدم تشکیل جلسات فوق الذکر توضیحاتی ارائه و سپس در مورد جلسه فعلی مجمع که متشکل از نمایندگان مدیران عامل و روسای سازمان‌های تحت پوشش می باشد نیز مطالبی ارائه داد و در خاتمه با عنایت به سهمیه بندی بنزین ناوگان حمل ونقل عمومی اعم از تاکسی ، آژانس، سرویس مدارس، وانت بارها و همچنین بیمه رانندگان و نوسازی وتوسعه ناوگان درسال جاری گزارش مبسوطی را ارائه نمود .

سپس مجمع با انتخاب رئیس و ناظرین وارد دستور کار خود شد و گزارش حسابرسی اتحادیه مربوط به دوره مالی سال 98 توسط نماینده موسسه حسابرسی رازدار قرائت و ضمن مطلوب خواندن حساب‌های سال98 ، اصلاح و تفریغ بودجه سال 98 و نیز بودجه پیشنهادی سال 99 بررسی و به تصویب اعضا رسید.

در ادامه اصلاح اساسنامه اتحادیه مطرح و پس از بحث و تبادل نظر اصلاحیه اساسنامه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور به تصویب اعضای مجمع رسید.

با توجه به این‌که دوره هیات مدیره اتحادیه در اردیبهشت ماه سال 1399 به اتمام رسیده، مجمع عمومی نسبت به برگزاری انتخابات هیات مدیره اقدام و پس از اخذ رای کتبی اعضاء اصلی و علی‌البدل هیات مدیره برای مدت 4سال انتخاب گردیدند. اسامی منتخبین هیات مدیره به شرح ذیل می‌باشد:

1- محمد حبیبی از شهر صالحیه استان تهران

2- حمیدرضا شعبانی از شهر اسدآباد استان همدان

3- منصور بهرامی از شهر بیجار استان کردستان

4- علیرضا غفورزاده از شهر اردکان استان یزد

5- محمدمهدی محمدی از شهر نکا استان مازندران

6- مهدی ثروت از شهر نقده استان آذربایجان غربی

7- عیسی عشرتی از شهر بوئین زهرا استان قزوین

 همچنین انتخابات بازرس (حسابرس) اتحادیه برگزار و در نتیجه آقایان علیرضا فرهادی و وحید صمدپور به عنوان بازرسین اتحادیه، به مدت یک سال انتخاب گردیدند.

در پایان تعدادی از مدیران عامل سابق سازمان‌های‌ حمل و نقل همگانی مورد تقدیر قرار گرفته و به آقای مهندس گروسی شهردار محمودآباد نمونه و مدیرعامل سابق سازمان حمل و نقل شهر اقبالیه و نیز آقای علی تندرست رئیس سابق سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اشنویه به رسم یادبود لوح سپاس، اهداء گردید.

 

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد