جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1399/8/3 تعداد بازدید: 437 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
مراسم توديع و معارفه رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری محمدیه برگزار شد

مراسم توديع داوود اولادی رئیس سابق و معارفه یاور نوری رئیس جدید سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری محمدیه،‌ روز پنج شنبه مورخه 99/08/01 در سالن همایش‌های شهرداری محمدیه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی كشور، روز پنج‌شنبه اول آبان ماه سال جاری مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری محمدیه، با حضور شهردار و اعضای شورای شهر محمدیه، امام جمعه و  بخشدار محمدیه و همچنین رئیس پلیس راهور، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از کارکنان شهرداری این شهر، قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور، شهردار و اعضای شورای شهر اقبالیه در سالن  همایش‌های  (مفاخر)  شهرداری محمدیه برگزار و در این مراسم از زحمات داود اولادی رئیس سابق سازمان حمل ونقل محمدیه تجلیل و قدردانی و یاور نوری که سمت مدیر عامل سازمان حمل و نقل اقبالیه را در سوابق اجرایی خود دارد، به عنوان رئیس جدید سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری محمدیه منصوب و معرفی گردید.

در این مراسم مهندس قیصر مدیر عامل اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از اعطا تسهیلات جهت نوسازی و مرمت  ناوگان اتوبوسرانی و تاکسی رانی محمدیه خبرداد:  و با بیان اینکه در حال حاضر حمل و نقل عمومی وضعیت مناسب و شایسته‌ای ندارد، تاکید کرد:  تلاش خواهیم کرد که این کاستی‌ها حل و برطرف شود و مردم عزیز بتوانند از این ظرفیت بالای خدماتی گسترده  بهره‌مند شوند .

مدیرعامل اتحادیه در ادامه با اشاره به نیاز‌ها و مشکلات حوزه حمل و نقل محمدیه و ناحیه شهری مهرگان خاطر نشان کرد:  سازمان‌های حمل و نقل باید نیازها و مشکلات شهری مربوطه را شناسایی و از طریق اتحادیه پیگیر باشند تا برای بازسازی و نوسازی و همچنین توسعه حوزه خدماتی خود پررنگ‌تر عمل کرده تا اعتبارات بیشتری را دریافت کنند.

قیصر اظهار داشت:  ما امروز شرمنده مردم هستیم چرا که حمل ونقل  معیوب است و امیدواریم در این مدت با برنامه‌ریزی  بتوانیم با دادن وام‌ها وتسهیلات  کم سود به رانندگان شریف تاکسی در بحث نوسازی و بازسازی خودرو آنها و همچنین اتوبوس‌ها کمک قابل توجهی انجام دهیم.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم از مهندس رحیم لو شهردار محمدیه به پاس تلاش در راستای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف سازمان حمل و نقل از زمان تصدی به عنوان شهردار به واسطه کسب رضایتمندی شهروندان؛ توسط قیصر مدیر عامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و امام جمعه شهر محمدیه با اهدای لوح تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه مراسم دکتر غلامی رئیس شورای شهر محمدیه از افزودن ۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهر محمدیه خبر داد و با بیان  اینکه تغییر در خدمات دهی سازمان حمل و نقل محمدیه از رویکرد های مهم شورا و شهرداری است  خاطر نشان کرد: شورا به دنبال خدمت است چرا که خود را از بطن مردم دانسته و برای کسب رضایت‌مندی آنان از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهد کرد .

وی یاد آور شد : انتظار می رود با توجه به نارضایتی که در گذشته از سازمان حمل و نقل محمدیه  در بین مردم ایجاد شده با تغییر و تحول مردم عزیز بیشتر از این متضرر نشوند و باید تلاش ها و خدمات را آنقدر بالابرد تا خروجی آن را مردم احساس کنند.

 رئیس شورای شهر محمدیه با اشاره به اضافه شدن بیش از ۵ دستگاه اتوبوس به  ناوگان سازمان افزود: شورا و شهرداری در بحث تجهیز  و ترمیم ناوگان حمل و نقل محمدیه مصمم است  و با برنامه ریزی دقیق و مدون در پی حل یکی مشکلات در این حوزه است و علاوه بر افزایش ۵ دستگاه اتوبوس خواستار بازسازی و مرمت ۲۶ اتوبوس و همچنین وام هایی برای نوسازی تاکسی هایی خطوط محمدیه و ناحیه شهری مهرگان به قزوین و دیگر نقاط شهر می باشد.

سپس نوری، رئیس جدید سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری محمدیه با اشاره به اینکه خدمت به مردم فرصتی ارزشمندی است که باید قدر آن را به خوبی برشمرد یاد آورشد:  امیدوارم در این راه بتوانم با کمک همه مسئولان  به خصوص شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و سازمان حمل و نقل آنچه که شایسته مردم محمدیه  می باشد را رقم بزنیم .

وی خاطر نشان کرد:  خدمات ماندگار همیشه در ذهن ها و یادها خواهد ماند و ما هم به دنبال خدمات ماندگار هستیم در شهری که مردم خوب آن همیشه همراه و همسو با مسئولان خود بوده و هستند.

در پایان صادق قندی یخشدار محمدیه هم در این جلسه با اشاره به مشکلات  پیش روی حمل و نقل محمدیه  بیان داشت: جایگاه پر اهمیت سازمان‌های حمل  نقل در کشور می‌طلبد برای توسعه  شهرها و کشور به این حوزه نگاه ویژه‌ای شود.

وی فرهنگسازی در خصوص استفاده از نقلیه همگانی را هم مهم برشمرد و خاطر نشان کرد:  با توجه به شرایط کنونی و اقتصادی کشور باید با تقویت ناوگان های حمل و نقل عمومی مردم را تشویق وترغیب نمود که از  خدمات این چنینی یهره مند شوند

 

 اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور: 

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای اولادی رئیس سابق این سازمان، انتصاب رئیس جدید سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری محمدیه و حومه را تبریک گفته و برای آقای یاور نوری در مسئولیت جدید، آرزوی موفقیت و بهروزی دارد و امیدوار است که هم‌چنان شاهد رونق توسعه حمل و نقل همگانی محمدیه و به تبع آن خدمت‌رسانی بیشتر به مردم عزیز این شهر باشیم.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد