جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1399/10/6 تعداد بازدید: 216 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
گزارش رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به نشست مشترک قرارگاه عملیاتی با دبیران کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا

نشست مشترک قرارگاه عملیاتی با دبیران کمیته های اطلاع رسانی، حمل ونقل عمومی، بهداشت و درمان و تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور وزیر کشور و رییس قرارگاه در وزارت کشور برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ جمالی نژاد معاون عمران عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشوردر این نشست طی گزارشی از تعامل مستمر با استانداران و الزام استان‌ها به رعایت پروتکلها در پایانه های مسافربری خبر داد و گفت: در این راستا بازدیدها و بازرسی های سرزده انجام شده، نواقص شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام شده است.

 جمالی نژاد با اشاره تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان یارانه بلیط از سوی سازمان برنامه و بودجه گفت این مبلغ به تدریج پرداخت خواهد شد.
 وی همچنین ضمن اشاره به پیگیری مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر تامین ۵ هزار دستگاه اتوبوس ناوگان درونشهری، گفت: اقدامات اولیه انجام شده است و به زودی این اتوبوسها تامین خواهد شد. همچنین پیشنهاد تهیه هزار دستگاه اتوبوس برای شهرداری های تهران و تبریز علاوه بر مصوبه مذکور داده شده است، که درحال پیگیری است.
 رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور همچنین از الزام شهرداری ها و استانداری ها برای حفظ ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد و تصریح کرد: پیگیری های اولیه برای انتشار اوراق مشارکت ناوگان حمل و نقل عمومی انجام شده است .
 جمالی نژاد همچنین به طرح ارائه ۶ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به تاکسی داران اشاره کرد و گفت: موانعی برای ارائه ضمانت از سوی تاکسیداران وجود داشت که با رایزنی‌های انجام شده، این موانع برطرف شد و همه تاکسی دارانی که در این طرح ثبت نام کرده اند، می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد