جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1400/2/29 تعداد بازدید: 477 تعداد نظرات ارسالی: 2 نویسنده: publicrelation2
عبداله متولی ازتخصیص اعتبار سوخت یارانه ای به رانندگان آژانس ها در قبال ثبت پیمایش خبر داد

مدیرعامل اتحادیه اعلام کرد، به کلیه رانندگان فعال در شرکت‌های حمل و نقل درون شهری در صورت ثبت نام در سامانه پیمایش یارانه سوخت تعلق می‌گیرد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ عبداله متولی مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و مدیریت امور  اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور با اعلام مطلب فوق افزود در اجرای آخرین مصوبات کارگروه ماده8 مصوبه شماره 98/30538 م/ت 57194 ه‍ مورخه 1398/09/13 به کلیه رانندگان فعال در شرکت‌های حمل و نقل درون شهری (تاکسی تلفنی) در صورتی یارانه سوخت تعلق خواهد گرفت که کلیه فعالیت‌های خود را در سامانه پیمایش ثبت نمایند. درغیراین‌صورت سهمیه ناوگان فاقد پیمایش ماهیانه 25 درصد کسر تا ظرف مدت 4 ماه به صفر برسد.

متولی در ادامه افزود با عنایت به اهمیت خدمات رانندگان به ویژه رانندگان تاکسی و آژانس و سختی مضاعف کار این قشر شریف در ایام کرونایی، اتحادیه با بهره گیری از تکنولوژی های نوین برنامه های جدیدی را در راستای حفظ کرامت و ایجاد انگیزه ی مضاعف در میان رانندگان در دستور بررسی و اجرا دارد که به منظور بهره مندی رانندگان آژانس ها از یارانه سوخت اخیراً مبادرت به انعقاد تفاهم نامه ای با شرکت سوشیانت نموده که مسئولیت هماهنگی، ایجاد و راه اندازی سامانه پیمایش ناوگان را عهده دار خواهد بود. که در همین ارتباط مکاتبات لازم با کلیه استانداری‌های سراسر کشور و سازمان های حمل ونقل همگانی و سازمان‌های مدیریت شهرداری‌های شهرهای تحت پوشش اتحادیه صورت گرفته است.

مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور اعلام کرد به منظور جلوگیری از تحمیل هر گونه هزینه اضافی شرکت متعهد شده است نسبت به واگذاری سیم کارت رایگان و ایجاد شبکه رایگان داخلی برای مشترکین، امکان تماس و ارسال پیامک رایگان درون شبکه بین رانندگان ، تماس بدون هزینه با مدیران آژانس‌ها، شرکت پشتیبانی و شرکت‌های حمل ونقل می باشد که به زودی از طریق سامانه پیامکی شرکت سوشیانت به شماره 09999996000 اطلاع رسانی خواهد شد.

متولی مدیریت امور اجرایی مراکز معاینه فنی کشور افزود سیم کارت ها وسایر خدمات به صورت شیوه نامه‌ای در اختیار سازمان ها ی تحت نظارت و آژانس ها قرارداده خواهد شد. تا در اختیار رانندگان قرار گیرد.

شایان ذکر است سیم کارت های ارائه شده توسط شرکت سوشیانت از شبکه گسترده در سراسر کشور برای ارائه سرویس برخوردار است .

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد