جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1400/3/9 تعداد بازدید: 408 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
آیین معارفه آریا منش معاون جدید مالی و اداری اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزار شد

طی حکمی از سوی مهندس متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور، محمد مهدی آریامنش به عنوان معاون مالی و اداری اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور منصوب شدند.


به گزارش روابط عمومي اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی كشور، طي حكمي از سوي مهندس متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور محمدمهدی آریامنش به عنوان معاون مالی و اداری اتحادیه منصوب شدند.

براساس اين گزارش، آيين معارفه "آریامنش" معاون جدید مالی و اداری اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور روز یک‌شنبه نهم خردادماه سال جاری با حضور مهندس متولی مدیرعامل، صباغان قائم مقام، امینی‌پور حراست و سایر مديران و پرسنل برگزار شد.

در ادامه جلسه مدیرعامل اتحادیه ضمن آرزوی موفقیت برای آریامنش، اظهار امیدواری کرد اتحادیه با تلاش، پیگیری و همدلی کلیه کارکنان به یک مجموعه‌ای توانمند، با برنامه و تاثیرگذار تبدیل شده و از همه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه پایدار و همه جانبه بهره‌مند گردد.

متولی به بیان پاره‌ای از برنامه‌های آتی اتحادیه و وظایف حوزه اداری و مالی پرداخت و ضمن تاکید بر شفاف سازی در امور مالی و توجه به برنامه‌های رفاهی کارکنان، افزود: طبقه بندی مشاغل پرسنل در دستور کار اتحادیه قرار گرفته و در حال طی نمودن مراحل اجرا می‌باشد، که اجرای این طرح امنیت شغلی و آسودگی خاطر کارکنان و به تبع آن ارتقاء راندمان کاری را به دنبال خواهد داشت.

مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از تشکیل کمیته انضباطی در اتحادیه با هدف دفاع از حق و حقوق کارکنان و نظارت هرچه بیشتر و مستمر بر عملکرد آنان خبر داد.

وی اذعان داشت: اتحادیه جهت افزایش قوای علمی و خدمات‌رسانی بیشتر اقدام به تشکیل کارگروه‌های تخصصی با حضور مدیران و روسای سازمان‌های تحت پوشش خود نموده است که هدف از ایجاد کارگروه های تخصصی پژوهش و مطالعات کاربردی در حوزه حمل و نقل درون‌شهری در راستای ارائه راه حل های مناسب با پشتوانه علمی برای رفع مسایل و مشکلات جاری و برنامه‌ای حمل و نقل است، همچنین تعامل و استفاده از توانایی مراکز علمی و دانشگاهی و نخبگان و نوآوران از دیگر اهداف ایجاد کارگروه های تخصصی می باشد.

مدیرعامل اتحادیه تصریح کرد توجه به مشکلات کارکنان و پیگیری حل مشکلات آنان سبب افزایش کارآیی و بهره‌وری هرچه بیشتر خواهد .

شایان ذکر است مهندس آریامنش در کارنامه اجرایی خود سوابق معاون سرمایه‌گذاری، معاون امور شرکت‌ها و معاون مالی و اداری سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران را دارد.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد